Jiří Štarha facebook

   Jmenuji se Jiří Štarha a miluju to, co dělám. Už jako dítě jsem vyhledával společnost a pozoroval vše ve svém okolí s nebývalým  zájmem. Právě tehdy se začal rodit můj zájem o reportáž a fotografii.

Můj první fotoaparát byl starý měchový svitkový fotoaparát, který měl otec vystavený na komodě v obývacím pokoji. Zprovoznil jsem ho a začal můj svět zachycování vyjímečných okamžiků.

 

    Reportážní fotografie je má nejoblíbenější disciplína.  Snažím se o zachycení vzájemných lidských vztahů a kontaktu mezi lidmi, o zachycení běžných okamžiků netradičním způsobem.  Mám rád, když je z fotografie cítit „něco víc“ jako napětí nebo klid a harmonie.

U svatební fotografie mi jde především o kombinaci reportážního focení, kdy se snažím nezasahovat do dění  svatby a stylizovaného portrétu, který je nedílnou součástí svatebního focení. Jsem si vědom, že jde o důležitý den v životě svatebčanů, a vážím si toho, že mám jejich důvěru.

   

   Aktuální příspěvky můžete sledovat na mém novém BLOGU, kde se snažím popisovat jednotlivé práce z posledního období, jako jsou například svatby a rodinné foto:  http://blog.jiristarha.cz

Pokud vás mé fotografie oslovily, pak jste tu správně. Mohu vám nabídnout přátelský přístup, osobité a kreativní zachycení toho, co chcete, aby bylo zachyceno. Neváhejte mě kontaktovat, rád se s vámi setkám osobně.

 

   Váš fotograf

   Jiří Štarha